آمارها می­گوید مقالات با عکس تبلیغاتی مرتبط به طور­کلی 94 درصد بیشتر از مقالات بدون تصویر، مورد مطالعه قرار می­گیرند.                                         

60 درصد از مصرف کنندگان که از جستجوی آنلاین استفاده می­کنند می­گویند ترجیح می­دهند با کسب و کاری تماس بگیرند که لیست آن شامل تصویر باشد.

تقریبا 70 درصد از خریداران وب­سایت تجارت الکترونیک می­گویند تصویر محصول در هنگام تصمیم­گیری خریدشان بسیار مهم است.

آمار و ارقام بالا، همه سر یک نکته توافق دارند: در بازار دیجیتالی امروز، عکاسی صنعتی مناسب می­تواند مزیت رقابتی شما نسبت به رقبایتان باشد.

 عکاسی صنعتی چیست؟

عکاسی صنعتی شاخه‌ای از هنر عکاسی است که این روزها به دلیل اهمیت آن در بازاریابی و تبلیغات کسب و کارها به عنوان یک رشته مجزا در دانشگاه‌های هنر تدریس می‌شود. این نوع عکاسی با هدف نمایش ویژگی‌های یک محصول برای معرفی آن به مخاطبین هدف انجام می‌شود. بنابراین طبیعی است که عکاسی تبلیغاتی با عکاسی معمولی کاملاً متفاوت باشد. عکس‌های صنعتی توسط عکاسانی تهیه می‌شوند که علاوه بر تخصص و مهارت از ذهن خلاق و ایده پردازی بهره‌مند هستند. به همین خاطر این عکس‌ها ضمن معرفی محصولات در یک نگاه، مشتری را به خرید ترغیب کرده و از مشتریان بالفعل یک طرفدار واقعی می‌سازنند. در عکاسی صنعتی تمرکز اصلی بر روی نمایش ویژگی‌های محصول است. در واقع هدف این است که کاربران با مشاهده تصویر به خوبی با محصول مورد نظر آشنا شده و رفع نیازهای خود را در کاربری آن جست و جو کنند. امروزه همان‌قدر که نشان تجاری و هویت بصری برای کسب و کارها مهم و تاثیرگذار است عکس‌های تبلیغاتی و صنعتی با کیفیت هم از اهمیت بالایی برخوردارند.

 

 

عکاسی صنعتی چگونه به توسعه کسب و کار شما کمک می­کند؟

شبکه­های اجتماعی که امروزه گسترش چشمگیری یافته اند، ساختاری عکس محور دارند. این شبکه­ها برای صاحبان کسب و کار اهمیت ویژه ای دارند، چرا که بستری هستند برای ارائه بهتر محصولات به شیوه­ای نوین. کاربران برای اعتماد به به برند شما ابتدا شیوه ای که شما خودتان، خودتان را معرفی می­کنید را مورد توجه قرار می­دهند. تصاویر، مهم­ترین بخشی­ست که شما از خود در ذهن مخاطب به جا می­گذارید؛ پس عکاسی اصولی از محصولات می­تواند شما را در جلب اعتماد مخاطب، بهبود برند و در نهایت افزایش فروش­تان یاری کند.     گروه خلاقیت و تولید محتوای بوم در کنار شما صاحبین مشاغل است تا با استفاده از متخصصین خود در زمینه عکلاسی صنعتی و تبلیغاتی تصویر حرفه­ای تری از برند شما ارائه دهد.

برای دیدن نمونه کار ها کلیک کنید

پشتیبانی خدمات ما به صورت کاملا رایگان از ۳ روش امکان پذیر است:
شبکه های اجتماعی ما:09981542628
شماره تماس: شماره تماس
از هنگامی که شما درخواست خود را مطرح و ارسال می‌کنید، نهایتا طی ۲۴ ساعت به کارشناسان ما وصل شده و پاسخ خود را دریافت خواهید کرد.

ارزش‌گذاری برای خدماتی که ارائه می‌شود معیار واحدی ندارد و بسته به کسب و کار شما، حجم خدمات درخواستی‌تان و زمانی که برای آماده سازی نیاز دارد، متغیر است.
با پر کردن فرم بریف، کارشناسان ما با بررسی کامل شرایط، لیست دقیقی از خدمات و هزینه‌ها در اختیار شما قرار می‌دهند.

در ابتدا با دریافت اطلاعات و مشاوره رایگان، پروسه پیش تولید محتوا با دریافت مبلغی از کارفرما به عنوان پیش پرداخت شروع می‌شود.
پس از تایید توسط شما، پروسه تولید انجام و به پایان می‌رسد. پس از پایان کار، فایل نهایی محتوای تولید شده به صورت با کیفیت پس از تسویه کامل هزینه‌ها در اختیار شما قرار می‌گیرد.

مدت زمان تقریبی برای تحویل پروژه خدمات طراحی، 7 روز در نظر گرفته شده است. البته این زمان‌بندی به صورت پایه و اولیه محاسبه شده و با توجه به نوع درخواستی که شما در فرم بریف ثبت می‌کنید متغیر می‌باشد.