تولید محتوای گرافیکی چیست؟

اولین چیزی که با شنیدن کلمه گرافیک به ذهن می­رسد عکس، نقاشی و به طور کلی ترسیم است. گرافیک به تصاویر و محتوا بصری گفته می­شود که برای انتقال اطلاعات ترسیم می­شوند.

آمارها نشان می­دهد محتوایی که از طریق تصویر به مخاطب انتقال داده ­شود بهتر از نوشته در ذهن پایدار می­ماند. به همین ترتیب، محتوای گرافیکی در مرحله اول تاثیر بسزایی در جذب مخاطب دارد و سپس با ظرفیت هایی که ارائه می­کند، باعث ماندگاری هرچه بهتر و جذاب­تر پیام در ذهن مخاطب می­شود.رونق چشمگیر شبکه های اجتماعی و دسترسی آسان به حوزه دیجیتال باعث کاهش آستانه توجه افراد شده است. یعنی سطح توجه مخاطب به یک موضوع، در همان ثانیه های اول، در بالاترین سطح خود قرار دارد و باید در کوتاه­ترین زمان ممکن، بیشترین پیام انتقال داده شود. این نکته برای کسب و کارهایی که در حوزه دیجیتال فعالیت میکنند بسیار حائز اهمیت است.

انواع محتوای گرافیکی:

اینفوگرافیک

اسلاید

عکس نوشته

طراحی استیکر

موشن گرافیک

اسکرین شات

 

 

تولید محتوای گرافیکی چه کمکی به کسب و کار شما می­کند؟

فرض کنید شما صاحب یک فروشگاه لوازم ورزشی هستید و میخواهید در صفحه اینستاگرام­تان پستی بگذارید و در آن یک جفت کفش ورزشی را معرفی کنید. شما می­توانید ویژگی های این کفش را لیست کنید و چندین خط راجع به آن بنویسید. حالا فکر کنید جذاب بودن عکسی که در این پست از آن استفاده می­کنید چه تاثیری روی جذب خواننده دارد. یا فرض کنید نمی­خواهید از یک متن بلند بالا استفاده کنید؛ در این صورت، استفاده از یک اسلاید اینفوگرافی می­تواند به شما کمک کند. به طور کلی اگر محتوای گرافیکی به درستی پرداخته و تولید شده و در کنار محتوای متنی استفاده شود کارکرد بسیار خوبی در جذب مخاطب خواهد داشت.در ادامه مزایا و کارکردهای محتوای گرافیکی لیست شده است:

جذب مخاطب بالا

سهولت در ارائه اطلاعات

اعتماد­سازی

جلوگیری از تک بعدی و خسته کننده شدن محتوا

بالا رفتن رتبه در موتورهای جستجو گوگل

 

 

برای دیدن نمونه کار ها کلیک کنید

پشتیبانی خدمات ما به صورت کاملا رایگان از ۳ روش امکان پذیر است:
شبکه های اجتماعی ما:09981542628
شماره تماس: شماره تماس
از هنگامی که شما درخواست خود را مطرح و ارسال می‌کنید، نهایتا طی ۲۴ ساعت به کارشناسان ما وصل شده و پاسخ خود را دریافت خواهید کرد.

ارزش‌گذاری برای خدماتی که ارائه می‌شود معیار واحدی ندارد و بسته به کسب و کار شما، حجم خدمات درخواستی‌تان و زمانی که برای آماده سازی نیاز دارد، متغیر است.
با پر کردن فرم بریف، کارشناسان ما با بررسی کامل شرایط، لیست دقیقی از خدمات و هزینه‌ها در اختیار شما قرار می‌دهند.

در ابتدا با دریافت اطلاعات و مشاوره رایگان، پروسه پیش تولید محتوا با دریافت مبلغی از کارفرما به عنوان پیش پرداخت شروع می‌شود.
پس از تایید توسط شما، پروسه تولید انجام و به پایان می‌رسد. پس از پایان کار، فایل نهایی محتوای تولید شده به صورت با کیفیت پس از تسویه کامل هزینه‌ها در اختیار شما قرار می‌گیرد.

مدت زمان تقریبی برای تحویل پروژه خدمات طراحی، 7 روز در نظر گرفته شده است. البته این زمان‌بندی به صورت پایه و اولیه محاسبه شده و با توجه به نوع درخواستی که شما در فرم بریف ثبت می‌کنید متغیر می‌باشد.