طراحی نمایشگاهی

طراحی نمایشگاهی در حالت کلی فرآیند انتقال اطلاعات از طریق داستان گویی بصری و محیطی است. این مفهوم یک فرآیند یکپارچه و چند رشته ای است که اغلب معماری، طراحی داخلی، طراحی گرافیک، تجربه و طراحی تعاملی، طراحی چند رسانه ای، نورپردازی، طراحی صدا و سایر رشته ها را برای ایجاد روایت های مختلف حول یک موضوع یا تم ترکیب می کند.
نمود فعالیت های این حوزه از طراحی را می¬توان در نمایشگاه های موقت و دائمی، موزه ها، پارک ها و فضاهای سبز، فضاهای سازمانی و فروشگاه ها مشاهده نمود. طراحان بر اساس موضوع مورد نظر و با استفاده از ابزارهای مختلف می¬توانند تجربه متفاوتی از حضور در یک محیط را برای شرکت کنندگان ایجاد کنند.
گروه خلاقیت و تولید محتوای بوم در راستای همکاری های گسترده با مجموعه های تولیدی و صنایع مختلف خدمات طراحی رویداد، غرفه های نمایشگاهی و فروشگاهی را نیز به کارفرمایان گرامی ارائه می¬نماید. این خدمات شامل طراحی رویدادهای مناسبتی و سازمانی، طراحی داخلی و ساخت غرفه های نمایشگاهی، طراحی و ساخت سازه های نمایشگاهی و فروشگاهی، طراحی و چاپ اوراق نمایشگاهی و طراحی نور و صدا برای محیط های داخلی و بیرونی می¬شود. این خدمات بر اساس نیازهای هر مجموعه و بر اساس برند مجموعه طراحی و اجرا می¬گردد تا انسجام تصویر برند حفظ شده و ارتقاء یابد.