از آن‌جایی که حضور و فعالیت در بستر اینترنت، امری مهم در دنیای امروزی برای کسب و کارها است و همچنین برای کسب و کاری که ٢٨ سال سابقه کاری دارد، این دست از فعالیت‌ها شامل حساسیت‌های خاصی هم می‌شود، انتخاب گروه بوم به عنوان یک گروه متعهد و کوشا انتخاب درستی بود. این گروه با وقت‌شناسی و برنامه‌ریزی دقیق توانست به تمام نیازهای گالری برادری در مدت زمان همکاری معین شده پاسخ دهد.
گالری برادری
فعالیت در فضای دیجیتال برای این صنعت، نیاز به ارائه محتوای خلاقانه و جدید دارد. انتظار ما هم از همکاری با بوم دقیقا همین خلاقیت بود که به واسطه تیم جوان و پر انرژی این گروه به طور کامل به تحقق پیوست.
الکترو امین
برگذاری یک کپین تبلیغاتی به صرفه و تاثیرگذار دقیقا چیزی بود که ما به آن نیاز داشتیم. گروه بوم با برنامه‌ریزی دقیق و انجام فعالیت‌ها درست در زمان معین شده، تواست کمپینی مناسب جهت رسیدن به اهداف ما طراحی و اجرا کند.
رویای خواب
وقتی خدمات و محصولات یک کسب کار با کیفیت باشند، نیاز به یک محتوای با کیفیت نیز جهت معرفی و ارائه‌ی این خدمات و محصولات با کیفیت کاملا ضروری می‌شود. گروه بوم با در نظر گرفتن سبک محتوایی خلاق و نوآورانه توانست محتوای با کیفیت بالا و مناسب برای کسب و کار ما تولید کند.
ژیک
شجاعت پذیرفتن محدودیت‌ها و تلاش در ارائه راه‌حل‌های جدید ویژگی‌ای بود که در این گروه کاملا احساس میشد. میتوان گفت بیشتر فعالیت‌ها در این گروه حساب شده و با پشتوانه‌ای قوی ارائه می‌شود.
نظریان