تولید محتوا

ساخت و تولید محتوا در بازاریابی محتوا رویکردی­ست استراتژیک که با هدف ایجاد و توزیع محتوای ارزشمند و مرتبط برای جذب و حفظ مخاطب انجام می‌شود. امروزه برندها با علم به اهمیت بازاریابی محتوا با گذر از روش‌های سنتی برای تبلیغات و معرفی کالا و خدمات‌شان، به شبکه‌های اجتماعی رو آورده‌اند و موفقیت و پیشرفت خود را در گرو پیشرفت در این زمینه می‌دانند؛ اما نکته مهم این است که تولید محتوا باید در زمان و بستر مناسب انجام شود تا باعث پیشرفت هرچه بیشتر کسب و کار شود.

این‌که تولید محتوا چیست و بر چه اساسی باید انجام شود، سوالی است که می‌تواند دغدغه اصلی شما باشد. در این صفحه از خدمات بوم ما به مفهوم تولید محتوا اشاره خواهیم کرد و همچنین به معرفی مراحلی که باید برای تهیه آن طی شود، می‌پردازیم.

تولید محتوا چیست؟

هر آن چیزی که در طول روز در دنیای دیجیتال و غیر دیجیتال می‌بینید، می‌شنوید یا می‌خوانید به نوعی محتوا محسوب می‌شود. به همین ترتیب، تولید محتوا یعنی نوشتن، طراحی، ضبط یا ساختن هرچیزی برای هدفی خاص. فرض کنید شما یک کسب و کار فعال با هدف فروش محصول و یا ارائه خدمات خود به مشتریان هدف را دارید. با استفاده از تولید محتوا شما خود را به مشتریان بالقوه (هدف) معرفی می‌کنید و راهی برای رسیدن مشتری به خدمات یا محصولات خودتان باز می‌کنید. این محتوای تولید شده شامل انواع مختلفی مانند تولید محتوای شبکه‌های اجتماعی و یا محتوای وب سایت می‌شود.

محتوای مفید باید هسته‌ی فعالیت‌های بازاریابی شما باشد چرا که اصلی‌ترین عامل موفقیت در اقدامات مربوط به بازاریابی دیجیتال، تولید محتوای هدفمند با کیفیت بالا و قابلیت جذب مخاطب و اثرگذاری بالاست که برای کسب و کار شما ترافیک هدفمند ایجاد می‌کند. شرکت تبلیغاتی بوم با ایجاد استراتژی قدرتمند و رعایت اصول و استانداردهای سئو محتوا به شما در رتبه بندی بهتر در صفحات گوگل کمک می‌کند.

کاری که ما در بوم انجام می‌دهیم شناسایی کلمات کلیدی حوزه کسب و کار شما و سپس مشخص کردن استراتژی متناسب با آن است که در نهایت منجر به بهینه‌سازی محتوا در موتورهای جستجو شود. به همین دلیل بازاریابی محتوا به روشی محبوب برای دستیابی و جذب مخاطبان هدف تبدیل شده است. لازم است بدانید حتی اگر شما بهترین طراحی را داشته باشید اما محتوای جذابی نداشته باشید آسیب جبران ناپذیری به کسب و کار خود وارد می‌کنید. برای مشاهده نمونه کارهای بوم می‌توانید از این لینک استفاده کنید.

انواع خدمات تولید محتوا آژانس دیجیتال مارکتینگ بوم

حال که با مفهوم کلی تولید محتوا آشنا شدید، نوبت به معرفی انواع خدمات محتوایی می‌رسد که مجموعه بوم به مشتریان خود ارائه می‌دهد. شرکت تبلیغاتی بوم با بهره‌مندی از نیروهای متخصص و باتجربه در زمینه تولید و مدیریت محتوا می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در توسعه برند و همچنین جذب مخاطب بیشتر برای کسب و کار شما داشته باشد. به طور کلی تولید محتوا به سه شکل محتوای متنی، تصویری و ویدیویی صورت می‌گیرد. ساخت هر یک از این محتواها نیز بسته به پلتفرمی که برای آن در نظر گرفته شده، می­تواند متفاوت باشد. برای تولید محتوا در هر یک از این غالب ها خدمات زیر ارائه می­شود:

تولید محتوای متنی

عکاسی صنعتی

خدمات ویدئومارکتینگ

خدمات گرافیکی

برای دیدن نمونه کار ها کلیک کنید

پشتیبانی خدمات ما به صورت کاملا رایگان از ۳ روش امکان پذیر است:
شبکه های اجتماعی ما:09981542628
شماره تماس: 02433448916
تیکت زدن در وبسایت:(لینک)
از هنگامی که شما درخواست خود را مطرح و ارسال می‌کنید، نهایتا طی ۲۴ ساعت به کارشناسان ما وصل شده و پاسخ خود را دریافت خواهید کرد.

ارزش‌گذاری برای خدماتی که ارائه می‌شود معیار واحدی ندارد و بسته به کسب و کار شما، حجم خدمات درخواستی‌تان و زمانی که برای آماده سازی نیاز دارد، متغیر است.
با پر کردن فرم بریف، کارشناسان ما با بررسی کامل شرایط، لیست دقیقی از خدمات و هزینه‌ها در اختیار شما قرار می‌دهند.

در ابتدا با دریافت اطلاعات و مشاوره رایگان، پروسه پیش تولید محتوا با دریافت مبلغی از کارفرما به عنوان پیش پرداخت شروع می‌شود.
پس از تایید توسط شما، پروسه تولید انجام و به پایان می‌رسد. پس از پایان کار، فایل نهایی محتوای تولید شده به صورت با کیفیت پس از تسویه کامل هزینه‌ها در اختیار شما قرار می‌گیرد.

مدت زمان تقریبی برای تحویل پروژه تولید محتوا ، 7 روز در نظر گرفته شده است. البته این زمان‌بندی به صورت پایه و اولیه محاسبه شده و با توجه به نوع درخواستی که شما در فرم بریف ثبت می‌کنید متغیر می‌باشد.