کمپین دیجیتال چیست و چرا باید از آن استفاده کنیم؟

عصر ما، عصر فعالیت­های دیجیتالی­ست. در چنین دنیایی که هر روزه افراد بیشتری به آن روی می­آورند، استفاده از روش­های سنتی صرف برای پیشرفت کسب و کار تقریبا کاری غیرممکن است. بازاریابی امروز این امکان را به شما می­دهد تا در پهنه گسترده اینترنت فعالیت کرده و برند خود را ارتقا دهید. یکی از شیوه­های بازاریابی مدرن، ایجاد کمپین­های دیجیتالی است. کمپین دیجیتال، سلسله فعالیت­های برنامه­ ریزی شده ای است که برای رسیدن به هدف یا اهداف خاص بازاریابی یک برند در بستر دیجیتال انجام می­شود. این مدل کمپین­ها معمولا با ایجاد ارتباط بین صاحب کسب و کار و مخاطب، سعی می­کند پیام خاصی را انتقال داده و مخاطب بالقوه را به مشتری برند تبدیل کند. به طور کلی مزایای کمپین دیجیتال را می­توان در عناوین زیر بیان کرد:

+ مقرون به صرفه بودن

+ قابل اندازه گیری بودن

+ افزایش نرخ تبدیل

+ بازگشت سرمایه

چگونه یک کمپین دیجیتالی موفق ایجاد کنیم؟

راه اندازی هر نوع کمپینی، نیاز به متخصصان این حوزه را دارد. گروه خلاقیت و تولید محتوای بوم با استفاده از ظرفیت­هایی که دارد می­تواند شما را در این مسیر همراهی کند.

کمپین دیجیتالی موفق کمپینی­ست که شما را به اهداف بازاریابی­تان برساند. پس اولین قدم، مشخص کردن اهداف است.هدف باید مشخص و قابل­ اندازه­گیری باشد. ­هدف می­تواند: معرفی محصول یا خدمتی خاص، آشنایی بیشتر با کلیت برند، فروش بیشتر، افزایش مخاطب و بالابردن آمار و ارقام در بستر دیجیتال و…  

گام دوم، مشخص کردن مخاطبان هدف است. در این قسمت شما باید تعریف کنید که کمپین شما قرار است روی چه کسانی تاثیر بگذارد؛ زیرا محتوای کمپین باید با توجه به مخاطب آن طراحی شود. با شناختن هر چه بهتر مخاطب هدف می­توان برنامه بهتر و کارآمدتری برای تحت تاثیر قرار دادن او آماده کرد. 

در گام سوم -با توجه به دو گام قبلی- مشخص ­می­کنیم که کمپین در چه بستری ایجاد شود و چگونه برایش تولید محتوا صورت گیرد؛ هر کمپینی بازاریابی محتوایی خودش را طلب می­کند.    

و در مرحله آخر با توجه به معیارهای از پیش تعیین شده و اطلاعاتی که کمپین اختیار ما قرار داده، آن را ارزیابی کرده و مشخص می­کنیم که آیا کمپین موفق بوده است یا نه؟

به طور کلی کمپین­های دیجیتال در راستای رسیدن به اهداف بازاریابی برند ایجاد می­شوند. شما با استفاده از این کمپین­ها دایره مخاطبان خود را گسترش داده و موجب پیشرفت کسب و کار خود می­شوید. گروه خلاقیت و تولید محتوای بوم شما را در طراحی و اجرای هر چه بهتر کمپین­های دیجیتال یاری می­کند.

برای دیدن نمونه کار ها کلیک کنید

پشتیبانی خدمات ما به صورت کاملا رایگان از ۳ روش امکان پذیر است:
شبکه های اجتماعی ما:09981542628
شماره تماس: شماره تماس
از هنگامی که شما درخواست خود را مطرح و ارسال می‌کنید، نهایتا طی ۲۴ ساعت به کارشناسان ما وصل شده و پاسخ خود را دریافت خواهید کرد.

ارزش‌گذاری برای خدماتی که ارائه می‌شود معیار واحدی ندارد و بسته به کسب و کار شما، حجم خدمات درخواستی‌تان و زمانی که برای آماده سازی نیاز دارد، متغیر است.
با پر کردن فرم بریف، کارشناسان ما با بررسی کامل شرایط، لیست دقیقی از خدمات و هزینه‌ها در اختیار شما قرار می‌دهند.

در ابتدا با دریافت اطلاعات و مشاوره رایگان، پروسه پیش تولید محتوا با دریافت مبلغی از کارفرما به عنوان پیش پرداخت شروع می‌شود.
پس از تایید توسط شما، پروسه تولید انجام و به پایان می‌رسد. پس از پایان کار، فایل نهایی محتوای تولید شده به صورت با کیفیت پس از تسویه کامل هزینه‌ها در اختیار شما قرار می‌گیرد.

مدت زمان تقریبی برای تحویل پروژه خدمات طراحی، 7 روز در نظر گرفته شده است. البته این زمان‌بندی به صورت پایه و اولیه محاسبه شده و با توجه به نوع درخواستی که شما در فرم بریف ثبت می‌کنید متغیر می‌باشد.