هدف نهایی هر کسب و کاری رسیدن به بازار هدف بزرگتر برای فروش و کسب سود بیشتر است. در بازار پویا و رقابتی امروز مشاغل سعی می­کنند به هر نحوی از رقبا پیشی بگیرند. امروزه حتی کسب و کارهایی که اوضاع خوبی دارند و به اهدافشان رسیده­اند هم نمی­توانند چندان به خود مطمئن باشند و بگویند: خب! کسب و کار ما اوضاع خوبی دارد؛ نیازی به تلاش برای بیشتر شناخته شدن نداریم.    در بازار امروز رسیدن به جایگاه رفیع بدون تبلیغات، تقریبا غیرممکن است.

تبلیغات چیست و هدف از آن چیست؟

تقریبا همه ما یک درک کلی از مفهوم تبلیغات داریم اما اگر بخواهیم دقیق­تر بیان کنیم: تبلیغات، مجرای ارتباطی بین فروشنده(محصول یا خدمت­ش) و خریدار است. تبلیغات، یکی از روش­های با سابقه بازاریابی­ست که از طریق آن، پیام از فروشنده به مخاطب هدف می­رسد تا روی او تاثیر گذاشته و او را ترغیب به خرید محصول یا خدمتی خاص کند. در واقع تبلیغات شیوه­ای است که شما توسط آن فرآورده­های خود را(در بستر محیطی و پلتفرم­های مجازی) به بازار هدف معرفی و ارائه می­کنید. هدف از تبلیغات، بسته به هدف کسب و کار شما می­تواند متفاوت باشد، اما همانطور که گفته شد عموما هدف از تبلیغات، دسترسی به بازار بزرگتر برای فروش بیشر و کسب سود بیشتر است.  

چگونه و در کجا تبلیغ کنیم؟

در تعیین هدف و تدوین استراتژی تبیلغات، باید ببینیم ویژگی­های یک تبلیغ خوب برای کسب و کار حاضر چیست؟ تبلیغ خوب، تبلیغی است که با ارائه تصویری مطلوب از کسب و کار، محصول یا خدمات شما، نشان دهد که می­تواند نیازی را از مخاطب هدف شما برطرف کند. یکی از مهم­ترین اجزای تبلیغات، رسانه و بستری­ست که برای آن انتخاب می­شود. در گذشته تبلیغات به آگهی های چاپی فیزیکی، تبلیغات رادیویی و تلویزیون محدود می­شد. اما امروزه با ظهور پدیده اینترنت و گسترش آن، رسانه مجازی به مهم­ترین بستر تبلیغات کسب و کارها بدل شده است. طبق آمار بیش از 4 میلیارد نفر در سراسر جهان از اینترنت استفاده می­کنند؛ همین آمار نشان می­دهد فضای مجازی بستری­ست که مستقیما شما را به تعداد زیادی مشتری بالقوه مرتبط می­کند. اینترنت شما را به نیمی از مردم دنیا وصل می­کند، پس اگر در استراتژی­های تبلیغاتی­تان به این بستر توجه نکنید، عملا نمی­توانید اندازه سایر رقبا پیشرفت کنید.

مزایای تبلیغ خوب چیست؟

اگر تبلیغات به درستی انجام شود نتایج زیر را در بر خواهد داشت:

+ افزایش فروش از طریق معرفی کسب و کار به مشتریان بالقوه

+ ترغیب کاربران به انجام عملی خاص

+ بهبود موقعیت تجاری

+ افزایش آگاهی نسبت به کسب و کار

+ پیشی گرفتن از رقبا

گروه خلاقیت و تولید محتوای بوم، به کمک متخصصانی که دارد شما را در رسیدن به اهداف بالا یاری می­کند.

 

برای دیدن نمونه کار ها کلیک کنید

پشتیبانی خدمات ما به صورت کاملا رایگان از ۳ روش امکان پذیر است:
شبکه های اجتماعی ما:09981542628
شماره تماس: شماره تماس
از هنگامی که شما درخواست خود را مطرح و ارسال می‌کنید، نهایتا طی ۲۴ ساعت به کارشناسان ما وصل شده و پاسخ خود را دریافت خواهید کرد.

ارزش‌گذاری برای خدماتی که ارائه می‌شود معیار واحدی ندارد و بسته به کسب و کار شما، حجم خدمات درخواستی‌تان و زمانی که برای آماده سازی نیاز دارد، متغیر است.
با پر کردن فرم بریف، کارشناسان ما با بررسی کامل شرایط، لیست دقیقی از خدمات و هزینه‌ها در اختیار شما قرار می‌دهند.

در ابتدا با دریافت اطلاعات و مشاوره رایگان، پروسه پیش تولید محتوا با دریافت مبلغی از کارفرما به عنوان پیش پرداخت شروع می‌شود.
پس از تایید توسط شما، پروسه تولید انجام و به پایان می‌رسد. پس از پایان کار، فایل نهایی محتوای تولید شده به صورت با کیفیت پس از تسویه کامل هزینه‌ها در اختیار شما قرار می‌گیرد.

مدت زمان تقریبی برای تحویل پروژه تبلیغات، 7 روز در نظر گرفته شده است. البته این زمان‌بندی به صورت پایه و اولیه محاسبه شده و با توجه به نوع درخواستی که شما در فرم بریف ثبت می‌کنید متغیر می‌باشد.