صفر تا صد

ما یک زنجیره کامل از خدمات حوزه بازاریابی و فروش را به شما ارائه می دهیم، با سپردن تمامی کارهای خود به گروه بوم، تمرکز خود را بر قسمت های حساس کسب و کار خود بگذارید.

خلاق

در این دنیایی که هر شخص و کسب و کاری در تلاش برای ایجاد محتوا برای خود می باشد، این تنها محتوای خلاقانه است که می تواند شما را از رقبای خود متمایز کرده و به اهدافتان برساند.

پر انرژی

یک گروه پرانرژی به خوبی کار ها و انتظارات شما رو میتواند در راستای رسیدن به اهدافتان انجام دهد و با یافتن راه های جدید، همواره در تلاش برای معرفی کسب و کار شما به مخاطبانتان است.

همه چیز از یک دغدغه آغاز شد …

همه چيز از يک دغدغه آغاز شد. ما به اين فكر ميكرديم كه چطور ميتوان كيفيت محتوای ديجيتال برای تبليغات كسب و كارها را ارتقاء بخشيد. برای يافتن پاسخ های احتمالی جستجو و مطالعه را آغاز كرديم و با متخصصين حوزه فضای مجازی ارتباطاتی شكل داديم. در راه تلاش برای يافتن استانداردها و الزامات حرفه ای، زمينه های كاری مختلفی را تجربه كرديم و ديدگاهمان را برای رصد كردن الگوهای معنادار گسترش داديم. اين وسعت چشم انداز برای در نظر گرفتن همه عوامل تاثيرگذار در عرصه تبليغات مجازی و مديريت شبكه های اجتماعی ضروری بود.

ضرورت كشف عواملی كه ميتوانند نقاط قوت يا ضعف محتواهای ديجيتال باشند ما را به همكاری با متخصصين حوزه های ديجيتال ماركتينگ، برندينگ در فضای مجازی و تبليغات آنلاين سوق داد كه امروز ما اين همكاری ها را شيرين ترين بخش از ماجراجويی حرفه ای خود ميدانيم. با افزايش دانش و با استفاده از تجربيات كسب شده از فعاليت های همكارانمان، توليد محتوای تخصصی برای شبكه های اجتماعی را آغاز كرديم و از ابتدا تلاشمان بر اين بود كه نام ما با كليدواژه “كيفيت” پيوندی جداناشدنی برقرار كند.

فعاليت در حوزه ای كه هنوز جايگاه تعريف شده ای در فضای كسب و كاری كشور ندارد دشوار است. علاوه بر اين بايد سرعت بالای تغييرات در اين حوزه و ماهيت پويای فعاليت در فضای مجازی را در نظر ميگرفتيم. چالش های بسياری در مسير حضور داشتند و ما نيز با دانش و تجربه خود انتظار آنها را ميكشيديم. هر چالش يک مسئله بود كه بايد حل ميشد. رويكرد ما به حل اين مسائل، مفهومی بود به نام “تفكر طراحی”؛ روشی نظام مند و خلاق براي حل مسئله. اين رويكرد ابزارهای مختلفی را برای رويارويی با چالش ها برای گروه ما فراهم ساخت و ما با استفاده از آنها كارزارهايی برای حل مسائل پيچيده كسب و كارها در فضای مجازی راه ميانداختيم.

“از دل این كارزارها” بوم زاده شد.  بوم با ديد گسترده خود به شرايط فعاليت در فضای مجازی فراتر از ارائه خدمات تخصصی، به شناسايی فرصت ها و ارزيابی روندها ميپردازد. آنچه از چشم شما پوشيده مانده برای بوم نمايان است و درست به همين دليل همراه مناسبی برای شما در مسير معرفی كسب و كار خود ميباشد. بوم همراه انديشمندی است كه به شما در نمايان ساختن توانمندی ها و ظرفيت های مجموعه خود كمک ميكند تا قهرمان مخاطبان خود باشيد.

به ياد داشته باشيد كه قهرمانان هميشه يک همراه همه فن حريف در كنار خود دارند كه آنها را در شرايط چالش برانگيز و دشوار همراهی می كند تا بتوانند بر رسالت خود تمركز كنند. آيا ميخواهيد قهرمان حوزه كاری خود باشيد؟! امروز گروه خلاقيت و توليد محتوای بوم خدمات تخصصی طراحی و توليد محتوا را در راستای برنامه های تبليغات، بازاريابی و برندينگ به طيف گسترده ای از كارفرمايان ارائه ميدهد. تجربه همكاری با كارفرمايانی از زمينه های كاری مختلف يک بنيان غنی از دانش كاربردی را در اختيار اين گروه قرار داده كه پيوسته غنی تر ميشود. چنين دانشی پشتوانه حرفه ای اين گروه برای فعاليت در حوزه توليد محتوای ديجيتال است. بوم، ويژگی متمايز شما خواهد بود ….

image
image
image
image
image
image

با ما هم مسیر شوید …

اگر شما هم دغدغه دارید و موضوع مربوط به گسترش کسب و کار شما است و می خواهید با حضور در کانال های ارتباطی آنلاین، سهم بازار بیشتری رو برای خودتون ایجاد کنید همین الان با ما تماس بگیرید.

گروه بوم

خاص بودن را در سادگی یافته ایم و قصدمان ارائه ساده ترین مفاهیم کسب و کار شما می باشد …
Avatar

امیررضا مرادی

مدیر رسانه
Avatar

محمد تقیلو

مدیر طراحی
Avatar

کاوه تبیانی

استراتژیست محتوا
Avatar

خاطره بازرگان

مدیر محتوا
Avatar

امیرمحمد مرادی

مدیر عامل
Avatar

زهرا سودی

مدیر داخلی

جای شما در تیم ما خالی است …

اگر در حوزه حسابداری، طراحی گرافیک، مدیریت صفحات سوشال مدیا و نگارش محتوای متنی فعالیت داشته اید و علاقه به همکاری با گروه بوم دارید، رزومه خودتون رو برای ما ایمیل کنید.