بوم یک خانواده است

به مجموعه بوم به عنوان یک شرکت نگاه نکنید… بوم  یک تیم است، یک خانواده با 10 عضو که هر یک به واسطه ویژگی‌ ها و توانایی‌ های خود، گروه خلاقیت و تولید محتوا بوم را همراهی می‌کند. بوم  یک خانواده جوان است که با تکیه بر توانمندی های اعضای خود می­تواند ایده‌های خلاق و خدمات نوآورانه را به بهترین نحو بیافریند.

معرفی بوم

گروه خلاقیت و تولید محتوای بوم یک مجموعه کامل خدمات دیجیتال است که به طور تخصصی در حوزه دیجیتال برندینگ، دیجیتال مارکتینگ و ارائه خدمات تبلیغات دیجیتال فعالیت می‌کند.

از جمله برندهایی که شرکت بوم افتخار همکاری با آنها را دارد می‌توان به گروه شرکت های صبا مرغ  . بازرگانی الکترو امین . هولدینگ کیمیا فرد پویا . گالری لوازم آرایشی برادری . مجموعه رویای خواب . مجموعه ژیک .کافه کاو . صنایع مس نظریان اشاره کرد.

در صورت نیاز به کمپین‌های بازاریابی در حوزه شبکه های اجتماعی، دیجیتال مارکتینگ یا اینفلوئنسر مارکتینگ متفاوت با روند معمول بازار حتما با ما تماس بگیرید. خانواده بوم برای شما ماجراهای جذابی برای ماجراجویی در دنیای دیجیتال خلق می­کند.

تاریخچه بوم

مجموعه بوم در سال 1398 با عنوان گروه خلاقیت و تولید محتوای بوم فعالیت خود را آغاز کرد. هدف اصلی مجموعه ما استفاده از فرایندهای خلاق و روش های جدید در زمینه دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات در فضای مجازی می­باشد.

ما در این مدت زمیان کوتاه فرصت های جذابی برای کسب تجربه در حوزه بازاریابی و توسعه برند داشتیم. این تجربیات ارزشمند نقطه قوت تیم ما در تسلط به دانش فنی بازار و اشراف به بازار فناوری اطلاعات محسوب می‌شود.

گروه خلاقیت و تولید محتوا بوم  پس از آن و در سال 1399 همکاری خود را با برندهای داخلی و بین المللی آغاز نموده و هم اکنون در حوزه های بازایابی، برندینگ و تبلیغات به ارائه خدمات تخصصی به  شرکت ها و کسب وکارهای مختلف می­پردازد.

چرا بوم؟

بوم  یک تیم خلاق و دیجیتال چابک است. چابکی به توانایی این گروه در واکنش سریع به تغییرات فضای تبلیغات دیجیتال و آفلاین و ارائه به روزترین خدمات به مشتریان خود اشاره دارد.

تجربه و موفقیت ما در همکاری با برندهای معتبری چون مجم.عه شرکت های صبا مرغ  . بازرگانی الکترو امین . هولدینگ کیمیا فرد پویا . گالری لوازم آرایشی برادری . مجموعه رویای خواب . مجموعه ژیک .کافه کاو . صنایع مس نظریان و..، در حوزه تولید محتوا و بازاریابی محتوا به ما آموخته است که اگر محتوای مناسبی در فضای تبلیغاتی تولید کنیم می‌توانیم به خوبی با مصرف‌کننده ارتباط برقرار کنیم.

گروه خلاقیت و تولید محتوای بوم، تمامی تلاش خود را جهت طراحی و ارائه کمپین‌های تبلیغاتی، برنامه های بازاریابی و برندینگ با مهمترین شاخص‌های اندازه‌گیری کلیدی به کار می­گیرد تا از بزرگترین سرمایه خود یعنی رضایت مشتریان حراست نماید.

Instagram
WhatsApp
LinkedIn
Email